Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej

By | 27 marca, 2018

27 marca 2018 r. w komendzie oddziału w Białymstoku zakończył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

Do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej przystąpiło 11 zespołów, w sumie 99 zawodników.

W turnieju zwyciężyła drużyna z Placówki SG w Czeremsze wygrywając w rzutach karnych z drużyną z Placówki SG w Bobrownikach. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy ze Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Białymstoku, którzy o miejsce na podium walczyli z drużyną z Placówki SG w Kuźnicy.

Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca 6 bramek – funkcjonariusz z Placówki SG w Bobrownikach st. sierż. SG Jan Łotysz. Bobrowniki mają również najlepszego bramkarza plut. SG Wojciecha Wyszyńskiego. Najlepszym zawodnikiem turnieju został funkcjonariusz Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców sierż. SG Robert Sokół. Decyzją sędziów drużyną fair-play została reprezentacja Wydziały Zabezpieczenia Działań POSG.

W trakcie turnieju rozegrano również mecz towarzyski kadry kierowniczej POSG. Puchar zdobyli przedstawiciele placówek POSG wygrywając z komendą oddziału 3:0.

Mistrzostwa zorganizowała Sekcja Szkolenia Wydziału Kadr i Szkolenia POSG przy wsparciu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy SG Zarządu Oddziałowego w Białymstoku oraz Stowarzyszenia „Łączy nas granica”.